flag-skflag-en

Sapphire

je šarmantný automobilový veterán s názvom drahokamu už v samotnom mene! Vozidlo je v dokonalom stave, po náročnej profesionálnej renovácii, pri ktorej bola v maximálnej miere zachovaná jeho originalita vrátane pôvodného koženého čalúnenia a dreveného obloženia interiéru!

 

Svadobná doprava

svadbaSvadba je nezabudnuteľný okamih, ktorý si zaslúži originálne riešenie. Výber vhodného svadobného vozidla k tomu určite prispieva. Zabudnite na moderné nablýskané limuzíny a skúste niečo iné, individuálne a nezameniteľné, pretože Váš svadobný deň by mal byť po každej stránke výnimočný!

A práve taký je aj ARMSTRONG SIDDELEY Sapphire 346. Jeho noblesný, aristokratický vzhľad v nádhernej farebnej kombinácii burgundy over cream bude skutočnou ozdobou Vášho svadobného dňa.
Cena za prenájom, vrátane vodiča v uniforme, je zmluvná a zohľadňuje rozsah individuálnych požiadaviek klienta. Vozidlo je štandardne k dispozícii vrátane svadobnej výzdoby. Radi Vám na základe Vašej požiadavky pripravíme konkrétnu ponuku. Objednávajte si svoj svadobný automobil zavčasu a s patričným predstihom, lebo len tak Vám môžeme garantovať disponibilitu vozidla na požadovaný termín.

Jazdíme kedykoľvek, kamkoľvek, pohodlne, bezpečne a k Vašej maximálnej spokojnosti.


Fotogaléria


foto

foto

foto